Radviliškio miesto kultūros centras, minėdamas Tarptautinę šokio dieną, organizavo net du renginius skirtus šokio menui, todėl visą savaitgalį radviliškiečiai ir miesto svečiai buvo įtraukti į šokio verpetus. Balandžio 29-ąją kultūros centras ir visas miestas judėjo šokio ritmu, nes čia vyko respublikinis šokių kolektyvų konkursas-festivalis ,,Šokių šokas-2023“. Šiame konkurse dalyvavo daugiau nei 30 šokių kolektyvų iš visos Lietuvos, scenoje pasirodė daugiau nei 600 įvairaus stiliaus šokėjų, o žiūrovai galėjo išvysti daugiau nei 60 skirtingų šokio kompozicijų vienoje scenoje. Šokėjai varžėsi net šešiose skirtingose amžiaus grupėse – nuo 3 metų iki 26 metų ir vyresniųjų amžiaus kategorijoje. Kolektyvai pristatė skirtingus šokio žanrus – nuo liaudiško iki modernaus. Šokius vertino kompetentinga ir profesionali choreografų komisija: Dmytro Krokhmalnyi, Lina Šimkienė, Rugilė Zdanytė, Sofija Urmonaitė. Grand Prix taures iškovojo ir festivalio nugalėtojais tapo 6 šokių kolektyvai: Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Impresija“ (vadovė Inga Širvienė) už šokį „Lėlės“, šokio namų „Fond of sounds” šokių grupė „Fos dance kids“ (vadovė Miglė Praniauskaitė) už šokį „Parazitai”, Šiaulių menų mokyklos baleto ir gimnastikos studija „Linksmosios pėdutės“ (vadovė Daina Svirskytė) už šokį „Hallo“, sporto ir šokių studijos šokių grupė „Eldorado“ (vadovė Rasa Simutienė) už šokį „Rosalia”, Šeduvos gimnazijos kolektyvas „Vaivorykštė” (vadovas Astijus Poška) už šokį „Severiutės rauda” ir sportinių šokių kolektyvas „In step” (vadovė Ingrida Levitaitė) už šokį „Café Latino”. Visi konkurso – festivalio „Šokių šokas“ dalyviai apdovanoti I, II, III laipsnio diplomais ir medaliais.
Gegužės 30 d. prie Radviliškio miesto kultūros centro visko tikra šokių fiestą, kurioje netrūko šokio ritmų, spalvingų kostiumų, išraiškingų šokėjų iš visos Lietuvos. Tą diena visko jau tradiciniu tapęs linijinių ir kantri šokių festivalis „Radviliškis venčia 456“. Šventinę nuotaiką sukūrė ir į pašokti kvietė: Kelmės kultūros centro suaugusiųjų šokio studija „Dija ritmas“ (vad. Dijana Bakšienė), Panevėžio r. Liūdynės kultūros centro Dembavos padalinio linijinių šokių kolektyvas „Rugiagelės“ (vad. Dainora Venslovienė), Joniškio miesto šokių studijai „Salida“ (vadovė Daivutė Katinienė), šokių studija „Saulės linija“ ir vaikų meninės raiškos grupė „Saulės šokių linija“ (Vad. Deividas Šeškus), Palonų kultūros namų linijinių šokių grupė „Siluetas“ ir vaikų šokių grupė „Vitražas“ (vad. Gitana Kemešienė), Panevėžio miesto linijinių šokių klubas „Saulėgrąžos“ (vad. Kristina Nainienė), Panevėžio r. Paįstrio ir Smilgių kultūros centrų jungtinė moterų linijinių šokių grupė „Rožiniai ritmai“ (vad. Nijolė Vidžiūtė), Kretingos r. Salantų kultūros centro linijinių šokių grupė „Mozaika“ (vad. Alma Preibienė), Šiaulėnų kultūros namų moterų šokių grupė „Akimirka“ ir Radviliškio miesto kultūros centro linijinių šokių grupė „Iliuzija“ (vad. Romutė Baškevičienė), Radviliškio miesto kultūros centro vaikų ir jaunimo šokio grupė „Šelmiukai“ bei šventės šeimininkės linijinių ir kantri šokių grupė „Verpetukės“ (vad. Edmundas Verpetinskas).
Po festivalio visi dalyviai ir svečiai pakvieti į linijinių ir kantri šokių grupės „Verpetukės“ 15 metų veiklos jubiliejinį koncertą. Scenoje vienas po kito šokio dovanas įteikė atvykę kolektyvai. Už atsidavimą judesio meno grožiui, ištikimybę šokio meno tradicijoms, už linijinių ir kantri šokių festivalių Radviliškyje organizavimą ir Radviliškio miesto kultūros centro vardo garsinimą padėkota kiekvienai kolektyvo „Verpetukės“ narei ir kolektyvą subūrusiam vadovui Edmundui Verpetinskui.
Dėkojame visiems šokėjams, šokių kolektyvų vadovams, choreografams už galimybę žavėtis šokio kalba ir savaitgalį Radviliškio mieste sukurtą šokio šventę.